Jak powstała Fundacja ?
Fundacja powstała w sercu zapaleńca - Michała, który po kilku latach przerwy powrócił do swoich pasji i aktywnego trybu życia. W krótkim czasie zaraził swoim pomysłem Rafała i wspólnie założyli Fundację Dogoń Marzenia.
Jakie są cele Fundacji ?
Fundacja, między innymi poprzez organizowanie Biegu Dziecka, będzie wspierała wychowanie dzieci w sportowym duchu i zdrowej rywalizacji. Nasi podopieczni to dzieci i młodzież z rodzin ubogich oraz wielodzietnych. Nasz program podzieliliśmy na trzy grupy wiekowe.
1. Dzieci w wieku 6 - 10 lat
Dzieciom w wieku 6-10 lat dofinansowujemy kursy, szkolenia związane z edukacją (nauka języków obcych, kółka zainteresowań) oraz w zakresie zajęć sportowych, które odbywają się w ciągu roku szkolnego.
Dzieci od najmłodszych lat wychowane w duchu sportowym są przyzwyczajone do ciężkiej, systematycznej pracy i mają świadomość, że sukces wymaga wielu treningów.
2. Dzieci w wieku 11 - 16 lat
Starsze Dzieci w wieku 11 – 16 lat wspieramy w zajęciach związanych z edukacją oraz pasjami sportowymi w formie wyjazdowych obozów szkoleniowych.
Uważamy, że starsze dzieci powinny realizować swoje pasje i podróżować. Podróże kształcą, a dzieci nabierają doświadczenia. Zaczynają patrzeć na świat z innej perspektywy.
3. Studenci
Ostatnim etapem wsparcia osoby, która ciężko i systematycznie rozwija się w życiu sportowym i edukacyjnym jest start w życie dorosłego człowieka.
Dla studentów tworzymy „Program Stażowy” polegający na wytypowaniu najzdolniejszych i najbardziej zmotywowanych osób, które chcą podjąć pracę u jednego z naszych Partnerów.
Co roku oferujemy kilka miejsc na staż letni. Osoby, które się sprawdzą zostaną zatrudnione na stałe. Osoby, które będą szukały dalszych wyzwań, zdobędą cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.
Naszymi Partnerami są duże, stabilne korporacje z różnych branż. Takie doświadczenie z pewnością ułatwi start w dorosłe życie młodemu człowiekowi.

Stawiamy na osoby, które mają pasje i chcą się nimi dzielić z innymi. Chcą się rozwijać, pomagać innym - chcą dogonić swoje marzenia!

Michał Kacprzyk, Rafał Luboiński

Prosimy o przesyłanie w formie elektronicznej (formularz kontaktowy) krótkich i konkretnych zgłoszeń do naszych programów. W miarę wolnych miejsc i naszego zainteresowania będziemy się z Państwem kontaktować.